8 תכניות רדיו מומלצות להאזנה בזמן הפנוי

שוטפים כלים, מוציאים את הכלב או סתם רוצים להירגע? ובכן, המדריך הבא הוא בדיוק בשבילכם. במדריך מקוצר זה נציג את 8 תוכניות הרדיו המומלצות ביותר להאזנה, כך שתוכלו להעביר את הזמן בכיף – ואולי אפילו ללמוד משהו חדש.

תוכניות רדיו מובילות להאזנה מכל מקום ובכל זמן

אם בעבר (הלא רחוק) נדרשנו להפעיל באופן פיזי את הרדיו כדי להאזין לתוכניות רדיו, כיום ניתן לעשות זאת באופן קל ופשוט מכל מכשיר. למעשה, באמצעות אתר רדיו הד תוכלו להאזין למגוון עצום של תוכניות רדיו אונליין, בזמן שנוח לכם, וללא צורך בחיבור פיזי לרדיו. בשל המגוון הרחב, לא מעט תוכניות מתפספסות. אספנו בעבורכם את המיטב של המיטב, כך שתוכלו להעביר את הזמן בכיף:

דידי לוקאלי

התוכנית המיתולוגית של השדרן האהוב דידי הררי משודרת מדי יום ברדיו 103FM לקהל מאזינים רחב ונאמן שהולך איתו כבר שנים ארוכות. במסגרת התוכנית מארח דידי זמרים מהשורה הראשונה כמו גם מעלה מאזינים על הקו, כל זאת בסגנון ייחודי לו ועם המון רגש.

המצעד השבועי

המצעד השבועי של גלגלצ נחשב מזה שנים רבות לתוכנית המובילה של התחנה, וזאת בשל דירוג של שירים ישראלים ובינלאומיים מדי שבוע. תוכלו להצביע בעצמכם באתר של גלגלצ לשירים האהובים עליכם ולהאזין בכל יום חמישי בין השעות 12:00-14:00 לבחירות הקהל, כולל שירים נוסטלגיים מכל הזמנים.

הבוקר

תוכנית הבוקר של אביעד קיסוס וטל ברמן נחשבת לתוכנית הבוקר המאוזנת ביותר בישראל, ולא בכדי. בהומור ועם המון ציניות מדברים המגישים על ענייני היום כמו גם מקיימים הגרלות שוות במיוחד. התוכנית משודרת ברדיו 99FM בין השעות 07:00-09:30.

ערב יום תיכוני

שדרן הרדיו אליקו מוביל את תוכנית הרדיו ערב ים תיכוני ברדיו לב המדינה. במסגרת התוכנית מעלה אליקו זמרים חדשים ואמנים מובילים בז'אנר, כמו גם מארח אמנים לשיחה אישית אחד על אחד.

תוכנית הספורט

מעבר להיותם דמויות בולטות בציבוריות הישראלית בשל התוכנית המצליחה שלהם בערוץ 12, מובילים אופירה וברקו את תוכנית הספורט ברדיו תל אביב מזה כ 14 שנים יחדיו. התוכנית כוללת ראיונות עם דמויות בולטות בספורט הישראלי, כולל פרשנות על משחקים, סיקור אירועים משמעותיים בספורט ומהלכים בביצה התוססת של הספורט בישראל.

8 תכניות רדיו מומלצות להאזנה בזמן הפנוי

שלושה שיודעים

ברדיו של תאגיד השידור הישראלי כאן תוכלו להאזין לדודו ארז המלמד בכל תוכנית דברים חדשים בנוגע למדע וטכנולוגיה, כל זאת בשפה נגישה ובגובה העיניים.

סדר יום

העיתונאית והמגישה קרן נויבך מתמחה מזה שנים ארוכות בהעלאת נושאים לסדר היום של הציבור בישראל, בין אם מדובר בענייני חברה, ביטחון וכלכלה. התוכנית משודרת בין הימים א-ה בשעה 10:00 ברשת ב'.

משפחה גרעינית

תוכנית המתמקדת בנושאי משפחה וגידול ילדים, בהובלה של צוות מגישים מתחלפים בגל"צ, ימי א-ד ב 14:00.