תוספי אסאי: מה זה והאם זה מועיל?

אסאי הוא פרי יער אשר הופך למשמעותי יותר ויותר במשפחת מזונות העל, בשל הסגולות הבריאותיות הקשורות בו. במדריך זה נסביר מהם תוספי אסאי, והאם הם באמת יכולים להועיל. אנחנו כאן, עם כל הפרטים.

תוספי אסאי: זינוק במספר הרכישות

בשנה האחרונה ניתן לראות כיצד תוספי אסאי כבשו את לבבות הישראלים, ולא בכדי. אסאי הוא פרי יער אשר גדל בברזיל, והוא נחשב במדינה זה מאות שנים כפרי בעל סגולות בריאותית משמעותיות – כאשר משלבים אותו בתפריט היומי. למעשה, אם בעבר היה קשה מאוד להשיג תוספי אסאי בארץ, כיום ניתן לראות לא מעט חברות אשר משווקות תוספי תזונה. לאור השפע הרב, הבחירה בתוסף אסאי עלולה להיות לא פשוטה.  תוכלו לבחור באתר ויטה פלוס את תוספי האסאי המומלצים ביותר, וזאת בכדי שגם אתם תוכלו לקבל את הסגולות הבריאותיות המצוינות של הפרי.

תוספי אסאי מה זה והאם זה מועיל

מה הופך את תוסף התזונה אסאי לאיכותי?

ראשית כל, תוסף תזונה אסאי נחשב לסופר פוד – בשל המינרלים והוויטמינים כמו גם חומצות אמינו. צריכה מוגברת של תוסף אסאי יכולה לתרום באופן משמעותי לתהליך ירידה במשקל, כאשר ארוחת בוקר אשר מבוססת על תוסף אסאי היא משביעה אך גם בריאותית בשל הסיבים התזונתיים. זאת ועוד, מחקרים מצאו כי תוספי אסאי יכולים לסייע בעבור תפקוד בריאות הלב, בשל אותם נוגדי חמצון אשר מורידים את רמת החמצון בדם (עוד מהמשפחה: מאקי ברי, ג'ו'גי ברי ואצות). בשל אותם נוגדי חמצון, ניתן לראות שיפור משמעותי במרקם עור הפנים, ואף לעכב את תהליך ההזדקנות. מדובר בתוסף תזונה אשר משמש כספק אנרגיה מצוין, כולל סיוע בעבור תשישות ועייפות אשר עלולה להתרחש במהלך היום.

מדוע חשוב לשלב תוספי אסאי בתזונה?

מעבר לאיכות המצוינת של האסאי, הוא משמש כחלק בלתי נפרד מהתזונה החדשה של רבים מאיתנו אשר מבוססת על "super food". משום כך, ניתן לראות בלא מעט מסעדות כמו גם בתים בישראל אשר מגישים כארוחת בוקר תוספי אסאי, הן בשל הטעם המצוין והן בשל העובדה כי מדובר במזון בריאותי אשר משביע מאוד ועמו ניתן לשלב מגוון רחב של פירות, כל זאת לצורך יצירת ארוחת בוקר/צהריים בריאה יותר. נוסף לכך, ספורטאים משתמשים בתוספי אסאי לצורך חיזוק פעילות הלב, נוגדי החמצון וכן שיקום השרירים לאחר פעילות ספורטיבית מאומצת בשל העובדה כי מדובר במקור אנרגיה טבעי. לסיכום, תוספי אסאי יכולים לתרום באופן משמעותי לחיזוק המערכת החיסונית, שיפור תפקוד הלב וכן בתחום הקוסמטי אשר מגביר את השימוש בתוספי אסאי, הן בשל ההשפעות החיוביות שלו על מרקם העור והן בשל העובדה כי בשל נוגדי החמצון הגבוהים ניתן להאט את תהליך ההזדקנות של העור ובהתאם לכך מומלץ להוסיף את התוסף בתזונה היומית שלנו.