מתנות מקוריות לחתן בר מצווה

חוגגים בקרוב את בר המצווה של ילדכם או מוזמנים בקרוב לבר מצווה ומתלבטים לגבי מתנה? ובכן, הגעתם בדיוק למדריך הנכון! במדריך זה נציג חמש הצעות מצוינות למתנות מקוריות (אך גם פרקטיות) בעבור חתן בר המצווה.

חגיגת בר המצווה מתקרבת: מהן המתנות המקוריות ביותר בעבור חתן בר המצווה?

אין ספק כי חגיגת בר מצווה מהווה אירוע מרגש ובלתי נשכח. אולם, חלק מכובד מהחגיגות נוגע גם למתנות בעבור חתן בר המצווה. מאחר וגיל 13 הוא גיל ביניים של מעבר בין גיל הנעורים לבגרות, ולכן החשיבה על מתנה צריכה להיות מעמיקה. בכדי לחסוך לעצמכם זמן ומאמץ, החלטנו להציג לכם את ארבע המתנות הטובות ביותר שכל נער בר מצווה ישמח לקבל ביום חגו:

מכונת תספורת

אפשרות ראשונה היא קניית מכונות תספורת מקצועיות שתספק לנער בר המצווה מתנה פרקטית אשר בה הוא יכול לעשות שימוש למשך שנים רבות. למעשה, בגיל ההתבגרות ועם קצב ההתבגרות כל נער זקוק למכונת תספורת לצורך סידור הזקן כמו גם תספורת, ולכן מדובר במתנה מצוינת ומקורית אשר תספק לנער את צרכיו כמו גם את צרכי המשפחה. מומלץ לבצע רכישה דרך חברה מקצועית אשר מעניקה אחריות בגין הרכישה, כמו גם לחקור ברשת אודות מכונות מומלצות אשר עושות את העבודה כמו שצריך ולאורך זמן רב.

מתנות מקוריות לחתן בר מצווה

ערכת תפילין

במעמד מרגש כמו העלייה לבר המצווה אין ספק כי מתנה רוחנית ומרשימה במיוחד היא ערכת תפילין. את ערכת התפילין ניתן להזמין דרך חנויות מתמחות, וזאת בהתאם לטעמכם האישי ועם אפשרות לכיתוב של שמו של נער בר המצווה. מדובר בעבודה אשר נעשית בעבודת יד, והיא מאפשרת לכם להעניק לנער בר המצווה מתנה איכותית אך גם בעלת משמעות אדירה מבחינת המעמד המרגש של העלייה לתורה.

שעון

מתנה פרקטית ונהדרת בעבור חתן בר המצווה הוא כמובן שעון, אותו ניתן לרכוש במגוון רחב של חנויות בפריסה ארצית או דרך האינטרנט. כיום ניתן לבצע רכישה של שעון חכם אשר מתחבר למכשיר הסולרי ובהתאם לכך בוחן את הביצועים הספורטיביים לדוגמה, ולכן אם נער בר המצווה אוהב להתאמן או מחפש מתנה פרקטית אך גם אופנתית.

פלייסטיישן

כל נער אוהב לשחק בפלייסטיישן, ולכן זו ההזדמנות לרכוש קונסולה וכמה משחקים לו ולחברים שלו. העלות של מכשירי הפלייסטיישן ירדה באופן משמעותי בשנים האחרונות, בעיקר בשל ייבוא מקביל אשר מאפשר לכם לבצע רכישה אידאלית שכל נער בר מצווה יתלהב מאוד לקבל. שימו לב כי אתם מקבלים אחריות במסגרת הרכישה.

טיסה בכדור פורח

אם אתם מחפשים להעניק לנער בר המצווה חוויה במקום מתנה, טיסה בכדור פורח יכולה בהחלט לענות על הקריטריונים. מדובר בחוויה בלתי נשכחת אשר תעניק לחתן בר המצווה חוויה עוצמתית ומהנה במיוחד, ביחד עם בני המשפחה.