עמותת פעמונים: הכירו את פועלה של העמותה – והדרכים שלכם לתרום עבורה

ישנן לא מעט עמותות הפועלות בישראל, אולם עמותה אחת הצליחה ברבות השנים להשיג את מטרותיה ואף לשנות את חייהם של עשרות אלפי ישראלים, כל זאת בהתנדבות מלאה וללא כוונת רווח. עמותת פעמונים מפעילה תוכניות פיננסיות בכל רחבי הארץ באמצעות צוותים של מומחים אשר פועלים מתוך מטרה ליצור בעבור הציבור חיים מאוזנים כלכלית, כל זאת באמצעות כלים וסיוע המתבצע לכל אורך הדרך ובהתאם לצרכים וליכולות האישיות. העמותה הוקמה כחלק מהבנה כי תוכנית פיננסית בהתאמה אישית מהווה את הדרך  ליצירה של נתיב פיננסי יציב לזוגות ולמשפחות, ועל כן היא פועלת למען המטרה הזו בכל רחבי הארץ. העמותה נחשבת פורצת דרך בתחומה, והיא מהווה קרש הצלה של ממש. מדוע? ובכן, זה לא סוד שהציבור במדינת ישראל מתמודד עם לא מעט קשיים כלכליים, בייחוד לאחר תקופת הקורונה שהובילה גם אנשים שהיו מבוססים כלכלית לבעיה חמורה מבחינה פיננסית. בהתאם לכך, מפעילה עמותת פעמונים סיוע המתבצע באופן מקוון לאלפי משפחות שפונות לעמותה באופן קבוע.

פעילות שוטפת בכל ימות השנה – בהתנדבות מלאה

חשוב שתדעי כי עמותת פעמונים מפעילה את צוות המתנדבים לאורך כל ימות השנה, כל זאת לטובת בנייה של חוסן כלכלי לטווח הרחוק. בשל פעילותה זכתה העמותה בשורה של פרסים כמו למשל אות הנשיא, אות המופת וכן אות האפקטיביות לעשייה חברתית. העמותה זכתה להכרה ציבורית בשל היכולת שלה לספק סיוע וכלים פרקטים להתנהגות פיננסית נבונה באמצעות שורה של פרויקטים פורצי דרך בדמות נושמים לרווחה, קליטה מיטיבה, תכנון כלכלי לנוער בסיכון ועוד. מאחר והפעילות של המתנדבים מתבצעת לאורך כל ימות השנה ללא מטרות רווח מתכוונת העמותה להמשיך את פעילותה ואף להרחיב אותה לקהלי יעד נוספים, אולם על מנת שהיא תוכל להמשיך בפעילות המבורכת שלה היא זקוקה לסיוע ותרומות מצד הציבור אשר מבין את החשיבות העצומה של פעילות העמותה והדרך אותה היא מתווה בעבור אלפי ישראלים שהצליחו לצאת ממצב כלכלי מורכב וליצור עתיד חדש בעבורם ובעבור בני המשפחה. אם גם אתם רוצים להצטרף ולתמוך בעמותה, תוכלו לעשות זאת באמצעות פלטפורמה חדשנית המאפשרת לכל אחד ואחת לתרום את כל הכסף במלואו, ובהתאם לכך לגרום לשינוי ממשי בחייהם של אזרחים ואזרחיות שזקוקים לשירות אותו מספקת עמותת פעמונים.

עמותת פעמונים: הכירו את פועלה של העמותה - והדרכים שלכם לתרום עבורה

סיוע כספי לעמותה – באופן דיגיטלי ומאובטח לחלוטין

היכולת שלכם ליצור שינוי בחיים של אנשים זרים יכול להתבצע באמצעות תרומה לעמותות, כמו למשל עמותת פעמונים עליה הרחבנו בסקירה. העמותה זקוקה לתמיכה כספית מתוך מטרה להרחיב את היקף הפעילות ולהגיע לקהלי יעד נוספים, כמו גם לטובת פיתוח של תוכניות פיננסיות המתוכננות ומתבצעות בשטח ע"י אנשי פיננסים מובילים ובעלי שם המתנדבים בעמותה באופן קבוע. בכדי לתרום ולסייע ניתן כעת להיכנס לאתר jgive. מדובר באתר אותו הקימה עמותת jgive מתוך מטרה לאפשר לציבור לתרום לארגונים הקרובים לליבם, באופן מאובטח ועם ידיעה ברורה כי כל הכסף מועבר במלואו לעמותה. הפלטפורמה אותה הקימה העמותה (ארגון חברתי שהוקם מתוך מטרה להגדיל את תרבות הנתינה בישראל) הינה פלטפורמה מתקדמת המאפשרת לכם לשלוט באופן מלא בהיקף התרומות שלכם, כולל אפשרות לקבלת דו"ח אותו ניתן להעביר למס הכנסה לטובת נקודת זיכוי. האתר מאגד מעל ל 1,000 עמותות שפועלות כאן בישראל, כולל עמותת פעמונים.

לסיכום, באמצעות תרומה כספית לעמותת פעמונים גם אתם תוכלו להצטרף לקהל התורמים המלווה את העמותה מאז יום הקמתה. מדובר בהזדמנות יוצאת דופן בעבורכם לנצל את הכספים שלכם וליצור שינוי אמיתי בחיים של גברים ונשים שרוצים לבצע בעצמם שינוי, וליצור נתיב פיננסי חזק ואיתן – בייחוד לאור תקופה קשה ומורכבת כלכלית כמו תקופת הקורונה. אם פעילות העמותה נוגעת בכם, זה הזמן להיכנס לאתר של עמותת jgive – להעביר את הסכום אותו תרצו לתרום, ובכך לגרום לשינוי מהותי בעבור אלו הזקוקים לסיוע של העמותה, כבר עכשיו.