מהם 6 המוצרים שנכנסו לחיינו בעשור האחרון ושינו את פני האופנה?

העשור האחרון ללא ספק היה זוהר ומרתק ואם נתמקד בתחום האופנה, נמצא שהוא לא רק שינה את הנראות החיצונית, אלא גם כמה מהלכים פנימיים, כך שאם לפני כמה שנים על מנת להיות דוגמנית היה צריך לעבור מסלול מסוים, הרי שכיום האינסטגרם שפרץ לחיינו בעשור הנוכחי היווה עבור כמה אושיות קפיצת דרך משמעותית, ואף חברות האופנה הגדולות למדו שעליהן לעבוד יותר קשה ולהיות יותר קשובים לרצונות של קהל היעד, זה שמביע נהדר את דעתו בפלטפורמת האינסטוש. מכאן שאם נבקש לעצור ולסכם עשור בעולם האופנה, נציין 6 מוצרים שללא ספק מצטרפים למהפכת האינסטגרם ושכיום מהווים פריטי חובה.

 

  1. שימר למראה קורן וזוהר – אם תשאלו כוכבות הוליוודיות איזה פריט הולך איתן לכל מקום, הן ללא ספק יזכירו את השימר, אותו מוצר שיוצר מראה קורן, זוהר ומלא חיים – מראה מואר ושזוף. מכאן שלא מעט מאפרות מכירות בעובדה הבאה: למראה זוהר עם שימר אין תחרות ופה חשוב לבחור בסוג ובגוון הנכון ביותר, כך שנהוג להתאים את הגוון הכתמתם לעור כהה ואת הגוון הוורדרד לעור בהיר.

 

  1. מסקרה שניתנת לשטיפה במים – לא מעט דוגמניות ונשים מוותרות על שימוש במסקרה, רק כי המחשבה על שלב הניקוי גורמת להן להתעצל, ועל כן כיף לדעת שהעשור הנוכחי הביא לנו מסקרה (SEACRET Non Smudge Mascara Cone Shape Brush) שניתנת להסרה באמצעות שטיפת פנים רגילה, וללא כל שימוש בחומר ייעודי להסרת איפור, ואף קיים בונוס נוסף – בעת השטיפה המסקרה אינה משאירה שובל צבעוני על הפנים.

 

  1. סקיני – אחד המוצרים שללא ספק הגדירו את העשור האחרון היה הסקיני שכיכב ועודנו מככב הן בגזרת הנשים והן בגזרת הגברים, הן אצל מבוגרים והן אצל ילדים והוא עדיין ממשיך להמציא את עצמו מחדש, ממש כפי שמצופה מג'ינס שמלווה אותנו לאורך כמה עשורים.

מוצרי אופנה

 

  1. מייק אפ שמחזיר פייט ללחות – העשור הזה הביא לנו מייק אפ שעמיד ללחות שמאפיינת את האקלים המקומי, מייק אפ דאבל וור (מבית אסתי לאודר), כך שאם מחפשים מייק אפ איכותי ועמיד לאורך זמן, זוהי בהחלט התשובה.

 

  1. שובר מגדר – הצבע הוורוד – אין שאלה שהעשור הנוכחי הביא את הצבע הוורוד לחזית הבמה, ואף לחזית של הגברים המסוקסים. מכאן שאם עד כה הצבע הוורוד היה שמור רק למין הנשי, הרי שהעשור הנוכחי עשה עבודה רבה על התודעה העיצובית, כך שכיום הוא מטשטש גבולות מגדריות והופך את הצבע הנשי מכל לצבע יוניסקס, משמע כיום אין זה מראה זר לראות גבר עם חולצת פולו ורדרדה.

 

  1. שיקום העור – פילינג מיקרו פלאזמה משקם באופן מרהיב את העור, משקם הרס של אקנה ומראה של צלקות, מייצר אחידות בגוון של העור ואף מטפל בקמטים.

 

אין ספק שבעשור הזה הומצאו כמה מוצרים נפלאים, לרבות מוצרי איפור, טרנדים לחורף ופריטי אופנה. מה עתה? להביט קדימה וליצור את עצמנו מחדש, כי תמיד יש עוד לאן לצמוח וכיצד להפתיע – בברכת עשור חדש ואופנתי במיוחד!