מרימים הילוך: כך תגדילו את כמות העוקבים שלכם באינסטוש!

בכדי להפוך את הפרופיל האישי או העסקי למצליח, נדרש לבצע פעולות אשר מטרתן היא להגדיל את כמות העוקבים ובהתאם לכך את רמת המעורבות. כיצד תוכלו לעשות זאת? ובכן, אנחנו כאן בכדי להסביר לכם את התהליך צעד אחר צעד.

רוצים להזניק את עמוד האינסטגרם שלכם? כך תעשו זאת באמצעות הגדלת עוקבים

בשנים האחרונות הפלטפורמה החברתית אינסטגרם הולכת ותופסת תאוצה, ולמעשה היא עוקבת כבר את אחותה הגדולה – פייסבוק. באמצעות הפלטפורמה הזו ניתן לייצר שיתופי פעולה עם חברות וארגונים, כמו גם לספק חשיפה גדולה יותר בעבור בתי עסק. אולם, שם המשחק כאן הוא ללא ספק מספר העוקבים. ככל שמספר העוקבים גדול יותר, כך האלגוריתם של אינסטגרם יודע לזהות ובהתאם לכך מקדם את העמוד שלכם בפלטפורמה. נוסף לכך, סקרים מצאו כי לעמודים בעלי מספר עוקבים גבוה יש סבירות גבוה לקבל אמון ובהתאם לכך גם מעורבות מצד הגולשים, ולכן אם אתם מעוניינים גם אתם להגדיל את מספר העוקבים, אלו הדרכים הטובות ביותר:

רכישת עוקבים

דרך חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום ניתן לבצע רכישה של עוקבים אמיתיים, ובכך להגדיל במסות משמעותית את כמות העוקבים. בזכות השירות מתאפשרת קניית עוקבים באינסטגרם דרך  YOUHOO, כל זאת במחיר נגיש לכל כיס ועם שימת דגש על התאמה מדויקת לצרכים שלכם. תוכלו לבצע רכישה של עוקבים דרך חבילות אותן ניתן לשנות עם הזמן, וזאת בכדי להעניק לעמוד שלכם את ה"בוסט" ראשוני של עוקבים מאומתים.

מרימים הילוך כך תגדילו את כמות העוקבים שלכם באינסטוש

העלאת תוכן

תוכן הוא שם המשחק באינסטגרם, ולכן חשוב לתפעל את העמוד שלכם באופן קבוע. התוכן שלכם צריך להיות מקורי ואסתטי, ועל כן הקפידו לסדר את הפיד שלכם בצורה נעימה לעין המתכתב עם האופי שלכם. דרך מצוינת לחשוף את התוכן שלכם היא באמצעות האשטג רלוונטי, כך שלמעשה התכנים אותם אתם מעלים יכולים להגיע לא רק לתפוצה של החברים ובני המשפחה הקרובים אלא גם לאנשים מכל רחבי העולם. בכך, תוכלו להגדיל את מספר העוקבים, בין אם מדובר בהעלאה של תמונות/תוכן לעמוד או לסטורי עצמו.

שיתופי פעולה

יצירת שיתופי פעולה עם מובילי דעת קהל ברשת החברתית אינסטגרם מהווה גם היא דרך מצוינת להעלאת מספר העוקבים. דרך שיתופי פעולה ניתן לחשוף את העמוד שלכם לקהלי יעד רחבים, כמו גם לתרום למיתוג האישי שלכם. מדובר בפעולה נפוצה מאוד באינסטגרם, והיא נחשבת ליעילה במיוחד בעבור עמודים עסקיים.

שימוש בפיצ'רים

בשנים האחרונות אינסטגרם מאפשרת להשתמש בלא מעט פיצ'רים כמו סקרים, לצורך העלאת המספר העוקבים והתגובות. מומלץ להשתמש באותם פיצ'רים כמו מיקום, סקרים ושאלות, מתוך מטרה לעניין את קהל העוקבים ולהעניק להם ערך מוסף. באמצעות אותם פיצ'רים תוכלו להגדיל את מספר העוקבים באופן אורגני.