אקססוריז דקורטיביים שגם יועילו לבריאות שלכם

מתכננים לשדרג את עיצוב הבית? ובכן, באמצעות רכישה של אקססוריז דקורטיביים תוכלו לעשות זאת. אולם, אם כבר אתם מבצעים רכישה, לא עדיף לבצע רכישה שגם תועיל לבריאותכם? חקרנו, בדקנו ומצאנו את המוצרים הטובים ביותר אותם תוכלו לרכוש – בעלות כספית נוחה ובמקסימום תוצאה.

אקססוריז אקולוגיים לבית: תחום הולך ומתפתח

בשנים האחרונות ניתן לראות תחום חדש אשר הולך ותופס תאוצה: מוצרים אקולוגיים ומעוצבים. למעשה, ההבנה היא שהמוצרים המצויים בבית שלנו משפיעים גם על בריאותנו, ובייחוד על מי אשר סובל מבעיות בריאותיות כמו בעיות נשימה. בשל כך, אם אתם מעוניינים לעצב את הבית באמצעות אקססוריז דקורטיביים ואקולוגיים, להלן מספר הצעות:

מנורת מלח

ראשית נציין כי מנורת מלח שוקלת לרוב בין 2-3 קילו, והיא משמשת הן בעבור הפצה של אור בחדר אבל גם לצורך טיהור האוויר בחדר. למעשה, מכונת מלח מכילה גמישי מלח הנפלטים בתהליך החימום לחלל, ובכך מהווה טיפול אלטרנטיבי בעבור אנשים הסובלים מבעיות נשימה, ולכן אתם מוזמנים לנסות את המוצר כחלק מטיפול משלים בעבור בעיות נשימה. מעבר לכך, מדובר במנורה מרשימה אשר באמצעותה ניתן להכניס עניין לכל חדר.

דיפיוזר

דיפיוזר הוא מכשיר חשמלי המפיץ אדים. בתוך המכשיר ניתן לשלב שמנים טבעיים, לצורך יצירת איזון ורוגע. המוצר הוא ייחודי בשל ההשפעות הבריאותיות שלו אך גם לאור העובדה כי מדובר במוצר מעוצב, אותו ניתן לרכוש במגוון צבעים וסגנונות. נוסף לכך, ניתן לבצע רכישה של דיפיוזר מחליף צבעים אוטומטית, ועל כן מדובר באקססוריז מושלם בעבור הבית או אפילו המשרד. זו גם יכולה להיות מתנה משמחת ויעילה כמעט לכולם.

מעמד לקטורת

בתרבות המזרח, משתמשים בקטורת לצורך טיהור הבית, יצירת אווירת נעימה וכן איזון. בשל העובדה כי קטורת עשויה מחומרים טבעיים בלבד, ניתן להשתמש בה לצורך יצירת רוגע במצבי סטרס ולחץ. ברחבי הרשת כמו גם בחנויות מתמחות ניתן לבצע של מעמד לקטורת המעוצב במגוון סגנונות וצבעים – בהתאם לטעמכם האישי. מדובר באביזר נהדר לכל בית, וניתן להציב אותו בסלון, בחדר השינה ואפילו בחדרי השירותים.

מאורר תקרה

לא פעם בשל חוסר סירקולוזציה באוויר נוצר תחושה של חנק, ולכן אביזר נהדר אותו תוכלו לרכוש הוא מאוורר תקרה. מדובר במאוורר מעוצב אשר באמצעותו ניתן לווסת את זרימת האוויר בחדר, כמו גם להימנע משהייה ארוכה מדי במזגן. מאחר ומדובר בתחום אשר הולך ומתפתח, תוכלו להזמין מאוורר תקרה מעוצב לחדרים, ובכך גם לתרום לבריאות באמצעות זרימה טובה של אוויר, באמצעות פריט מעוצב ויוקרתי.

מצעים אקולוגיים

לטקסטיל יש תפקיד חשוב מבחינה העיצוב של החדר, אבל גם לבריאות. באמצעות רכישה של סט למיטה הכולל מצעים מתחשבים בסביבה שלא עברו תהליך הלבנה וצביעה תוכלו לתרום לאיכות השינה שלכם, באמצעות בדים נושמים ומתנדפים, עשויים 100%. מדובר במוצר נהדר, איכותי ובעל עמידות גבוהה לשנים.