אטרקציות לזוגות: לאן כדאי לנסוע בירח הדבש?

מזל טוב! בשעה טובה ומוצלחת באתם בברית הנישואים וכעת אתם עומדים להתחיל את החיים המשותפים שלכם ביחד. אז שנייה אחרי שחגגתם בלי חשבון באירוע מוצלח עם כל האנשים האהובים עליכם, וכמה רגעים לפני שאתם מתחילים את החיים האמתיים ואת תכנון העתיד ועוסקים בדברים כמו משכנתא, מציאת דירה, חלוקת משימות והבאת ילדים לעולם (טפו טפו חמסה), זה הזמן המושלם בשבילכם לקחת אתנתחתא קלה, קצת אוויר לנשימה לפני המירוץ שעומד לפניכם. והאמת? אין דרך טובה יותר לעשות את זה מירח דבש מפנק. הבעיה מתחילה כשרוצים לבחור יעד. היא רוצה משהו אחד, אתה רוצה משהו אחר וכמובן שמגבלות התקציב והזמן נושפות לכם בעורף. בשלב הזה הרבה זוגות פשוט מוותרים ומעדיפים לעשות משהו אחר וחבל. אם גם אתם זוג לאחר החתונה או אפילו לפניה, ומחפשים את היעד המושלם לירח הדבש שלכם, הנה כמה רעיונות ששוברים את השגרה ואולי יתנו לכם השראה לקראת הטיול.

הודו

לא, ממש לא מדובר ביעד לסטלנים ולחיילים משוחררים בלבד. בשנים האחרונות הפכה המדינה הזו ליעד כל כך פופולרי שניתן לראות בה באופן שוטף גם זוגות בכל הגילאים ואפילו משפחות שלמות. אפשר להוציא ויזה להודו באינטרנט בקלות ומשם רק לתכנן טיול מפנק. היא מתאימה גם לטיולים ארוכים וגם לקצרים, אפשר לשלב בה "בטן גב" יחד עם סיורים בערים וטיולים רגליים והיא בעיקר זולה מאד בעבור הישראליים. בלי ספק בחירה מנצחת.

קרוז יווני

נכון שבתור זוג, בכל פעם שביקרתם באחד מאיי יוון או קפריסין זה היה פשוט טיול מושלם עם שמש, ים, אלכוהול ואוכל טוב? אז דרך מצוינת לשדרג את החוויה היא לעשות את זה בגדול. פשוט יוצרים מסלול מנקודת התחלה שתבחרו וניתן להגיע בקלות מנקודה אחת למשניה באמצעות מעבורות וספינות. כך ניתן לעבור בנקודות הכי יפות וליהנות כל פעם מנופים ואטרקציות אחרות.

אטרקציות לזוגות ירח דבש

ניו זילנדי

אם אתם זוג מיטיב לכת ובנוסף גם כאלה שאוהבים לנסוע הרבה ברכב וליהנות מהדרכים הפתוחות, אין ספק שניו זילנד הולכת להיות חוויה יוצאת דופן בעבורכם. שימו לב שהיא לא הכי זולה שיש, אבל אם תתכננו את זה נכון, זה לא צריך להיות יקר מדי. הדרך החווייתית והמהנה ביותר לטיול הזה היא לשכור רכב לתקופה שלו ולעבור בין הנקודות הכי מעניינות, כשבדרך כמובן עוצרים לטיולים ארוכים, לפעמים יומיים ולפעמיים כאלה של כמה ימים עם לינה במהלכם.

טור אירופאי

בניגוד לחופשה המוכרת באחת ממדינות אירופה, סבב אירופאי מאפשר לכם להנות מכל הטוב שבמדינות היבשת, ואם אפשר לעשות הכול ברכב או ברכבות, בכלל מצפה לכם חוויה מאד מיוחדת. כדאי מאד לתכנן היטב את הטיול כדי לא לפספס אף נקודה שווה בדרך.