מדריך: חנוכת בית לפני כניסה לדירה חדשה

בשעה טובה אתם עתידים להיכנס לבית החדש, וזה הזמן לאגד סביבכם את בני המשפחה והחברים לטובת חנוכת בית. כיצד תוכלו להפיק אירוע מיוחד ובלתי נשכח? להלן המדריך המקוצר.

טקס חנוכת בית – הפקה מרשימה שכל אחד מאיתנו יכול לבצע במינימום מאמץ

אין ספק כי אחד הרגעים המרגשים ביותר בחיים הוא כניסה לבית חדש. זה לא סוד שבשנים האחרונות טקסים של חנוכת בית הפכו לאירועים לכל דבר, וזאת בשל הרצון של בעלי הדירה לספק אווירה מיוחדת ומרגשת לפני הכניסה. אם גם אתם עתידים להיכנס לדירה חדשה, זה הזמן להפיק אירוע חלומי – במינימום מאמץ. איך? להן טיפים בהם תוכלו להיעזר, לצורך חנוכת בית מושלמת ובלתי נשכחת:

רכישת מזוזה מעוצבת

טקס חנוכת בית איננו שלם ללא טקס קביעת מזוזה. כדי לספק לבית שלכם הגנה רוחנית מפני עין הרע ומחלות, רכשו מזוזה מעוצבת דרך חנות מקצועית המתמחה בתחום. ניתן לקרוא ברשת איך קובעים מזוזה, כאשר את טקס קביעת המזוזה מומלץ לבצע בתחילת הערב, עם או בלי רב אשר ינחה את האירוע ואת טקס תקיעת המזוזה.

הזמנה מעוצבת

במקום לשלוח הודעת וואטס-אפ גנרית לאורחים שלכם, ניתן לעצב בעצמכם דרך אפליקציות הזמנה מעוצבת לקראת חנוכת הבית. כדי להכניס את האורחים לאווירה, חשבו על קונספט לאירוע כמו לדוגמא מסיבה בשחור לבן, ובכך תוכלו לשדרג באופן קל ופשוט את אירוע חנוכת הבית. את ההזמנות מומלץ לשלוח כשבוע לפני, ולשלוח תזכורת כמו גם לבצע אישורי הגעה (במידה ומדובר במספר אורחים רב) יום לפני.

עמדת צילום

כדי שהאורחים שלכם יצאו עם מזכרת מקסימה מחנוכת הבית, מומלץ להקים בסלון או בכניסה קיר מעוצב אשר יהווה עמדת צילום אינטראקטיבית לרשות האורחים. מאחר וכל אירוע מתועד היום, באמצעות קיר צילום ניתן להכניס עניין ואפילו הומור.

כלים דקורטיביים ומיתוג אישי

כדי שתוכלו לספק לאורחים שלכם חוויה חזותית נעימה לעין, מומלץ לבצע רכישה של כלי הגשה דקורטיביים אותם תוכלו להציב בשולחן מרכזי בדירה, לצורך שדרוג הנראות. אם אתם רוצים להגדיל ראש, ניתן להזמין מראש דרך חנות המתמחה בתחום המיתוג מדבקות מעוצבות כמו גם מפיות עם תאריך האירוע, ובכך לשדרג את חנוכת הבית עוד יותר.

הזמנת קייטרינג

במקום לבזבז זמן על בישולים והכנת אוכל לאורחים, ניתן ליצור קשר עם חברת קייטרינג ולהזמין לאירוע שלכם אוכל חלבי או בשרי בשילוב של קינוחים הנעשים בעבודת יד. מדובר בהשקעה כספית, אולם היא חוסכת לכם את המאמץ והשהייה הארוכה במטבח. אם יש קהל טבעוני או דתי באירוע, חשוב להציג זאת בפני נציגי החברה, כך שתוכלו להיות מדויקים מבחינת ההיצע של התפריט.

אם מדובר בכמות יחסית קטנה של מוזמנים, אפשר להכין את האוכל והכיבוד בעצמכם, כשתוכלו להכין פשטידות, פסטות וכו'.

לסיכום, אירוע חנוכת בית הוא אירוע משמעותי – הקדישו זמן ומחשבה, לצורך אירוע בלתי נשכח.