סליקת כרטיסי אשראי בחנות אינטרנטית

כל חנות אינטרנטית המעוניינת לבצע מכירה אונליין מחויבת לעבוד עם חברה מקצועית המתמחה בתחום של סליקת אשראי. מדוע זה חשוב ומהם הפרמטרים החשובים להם צריך לשים לב? על כך – במדריך הבא.

בעלי אתר אינטרנטי? זה הזמן להתקין מערכת סליקת אשראי מאובטחת

תהליך הקמה של חנות אינטרנטית הוא תהליך מורכב, בשל ריבוי האלמנטים הדרושים לצורך הטמעה נכונה ומתן שירות איכותי ללקוח הקצה. אחד השלבים החשובים ביותר הוא ללא ספק תהליך הטמעה של מערכת סליקת אשראי, וזאת מתוך מטרה לאפשר ללקוח לשלם באמצעות כרטיס האשראי שלו תמורת השירות/מוצר. רוב הצרכנים מעדיפים לבצע את הרכישה שלהם דרך האינטרנט ובאמצעות כרטיס האשראי שלהם, ולכן אתם כבעלי האתר נדרשים לפעול באופן מיידי בכדי לתת להם את המענה הטוב ביותר לצורך תהליך רכישה מהיר אך גם מאובטח. תוכלו לקרוא עוד באתר הזה, מתוך מטרה לקבל את הידע שיהיה שווה לכם לא מעט כסף.

סליקת כרטיסי אשראי בחנות אינטרנטית-

התקנה פשוטה ומהירה

אם בעבר התקנה של מערכת סליקת אשראי הייתה מורכבת למדי, כיום דרך חברה מקצועית ניתן לבצע את ההטמעה באופן מהיר ומאובטח. שימו לב כי אתם יוצרים קשר עם חברה מובילה בתחומה ובעלת המלצות בתחום, כל זאת בכדי להבטיח כי ההשקעה הכספית תהיה משתלמת וכי לא תהיו חשופים לתביעות משפטיות בשל חשיפת הפרטים של הגולשים שלכם. נוסף לכך, הקפידו לבחור במערכת סליקת אשראי בעלת תקן PCI-DSS המאפשרת לבצע סליקת אשראי של כרטיסים מהארץ ומהעולם ברמת אבטחה מקסימלית. את ההטמעה עצמה ניתן לבצע גם באופן עצמאי דרך דפי אינטרנט המאושרים לסליקה, דרך חיתוך ולאחר מכן הדבקה של שורת הקוד. מאחר ומדובר ביכולת הדורשת מיומנות, עדיף לבצע אותה באמצעות חברה ולא באופן עצמאי, כל זאת בכדי שתוכלו לקבל מעטפת סליקה איכותית אך גם מאובטחת בצורה מלאה.

מהם הפרמטרים החשובים ביותר בתהליך הטמעה של מערכת סליקת אשראי?

לסיכום, על מנת שתוכלו להיות בטוחים כי כספכם מושקע בחוכמה, הקפידו לבחור במערכת סליקה שמאפשרת תמיכה במגוון מותגי כרטיסי אשראי, כמו גם תומכת בשירות של paypal. נוסף לכך, בדקו כי הממשק של המערכת מותאם לצרכים שלכם וכי המערכת איננה שומרת את פרטי הכרטיס – אלא אם כן הלקוח אישר לעשות זאת. דרך המערכת ניתן להעביר גם קבלות ללקוח, ולכן מדובר בנדבך משמעותי אשר יכול להקל עליכם באופן משמעותי בתהליך הגבייה.  ככל שהמערכת היא אינטגרטיבית עם שירות הלקוחות והנהלת החשבונות – כך היא איכותית, ועל כן מדובר בפרמטר חשוב אליו יש לשים לב בתהליך ההטמעה. נקודה חשובה היא גם האפשרות לפתרון סליקה טלפוני – כך שאם הלקוח מבקש להעביר את פרטי הכרטיס שלא דרך האתר, הוא יכול לעשות זאת באופן קל ונגיש, לצורך תהליך רכישה מותאם אישית.