טיול מהסרטים: איך לתכנן טיול משפחתי מושלם

תכנון הטיול המשפחתי המושלם שלכם צריך לכלול מספר מרכיבים, שאם רוקחים אותם נכון יחד, מקבלים תוצאה נפלאה של זמן איכות משותף, בין אם בחיק הטבע או במלון בוטיק ברמת הגולן. אירופה? גם הולך! אבל קודם כל, בואו נדבר לרגע על הצ'ק ליסט שלכם, על מה חשוב לסמן V כשמתכננים טיול משפחתי?

תכנון טיול משפחתי ממש לא חייב לכלול בתוכו המון כאבי ראש וקשיים בבחירת לוקיישנים תיירותיים מוצלחים. מאחר שיש כל כך הרבה נופים קסומים שנראים כאילו שלפו אותם מהאגדות (גם בארץ וגם בחו"ל), הטיול המשפחתי שלכם לא יכול להתפספס. אבל בכדי להיות בטוחים שהטיול יקבל את ה-TWIST הנכון, כמובן שיהיה צורך לתכנן אותו, אז בואו נתחיל עם הנושא של נופש בתקופת הקורונה, חו"ל או נופש בארץ?

נופש ב-2020 בארץ VS חופשה בחו"ל: מה כדאי לדעת ומה מומלץ?

בין אם תבחרו ביעד כלשהו אשר מרוחק ונמצא בחיק הטבע בצפון הארץ, או שמא תבחרו לכבוש יעד נחשק באירופה, אתם לא יכולים לטעות. בסופו של דבר, חופשה היא חופשה וכולנו צריכים אותה מדי פעם. אבל, בכל זאת, יהיה כדאי לתכנן את הטיול מראש, ואם אפשר, אז לפרטי פרטים.

מעדיפים טיול ספונטני יותר? אפשרי, תלוי בכם. בין אם אתם מתעוררים על הצד הספונטני של המיטה, או שמא אתם מתעוררים מתוכננים יותר, תמיד יהיה כדאי לברר את עלות הוצאת הדרכון הפורטוגלי כיום. בואו נבין מדוע כעת זה הזמן הכי מדויק ונכון להוציא דרכון מסוג זה.

טיול מהסרטים - איך לתכנן טיול משפחתי מושלם

בתקופת הקורונה זה הזמן הכי נכון להתחיל בתהליך של דרכון פורטוגלי

בעוד שאנשים רבים מפחדים לטוס ב-2020 לחו"ל בגלל נגיף הקורונה, ברגע שהשמיים שוב ייפתחו, אתם תהיו שמחים שהכנתם את עצמכם מראש. בשורה התחתונה, כעת זה בדיוק הזמן להוציא דרכון פורטוגלי ולהיות מסוגלים לטייל חופשי באירופה כשתקופת הקורונה תסתיים.

בכל אופן, אם אתם דווקא מעוניינים לתמוך בתיירות הלוקאלית בישראל ולנסוע לנופש בצפון, אנחנו לחלוטין ממליצים לכם לאתר איזשהו מתחם נופש שמקפיד על כללי התו סגול לפי חוק ולהנות מהחיים האלו. כמובן, בהתאם להוראות משרד הבריאות.

מתחמי נופש עם תו סגול בקורונה – לפעמים גם 1,000 מ"ר של חופשה

עם מתחמי נופש שמגיעים לפעמים גם לגדלים של 1,000 מטרים רבועים, תוכלו לאתר לכם אחלה נופש שבעולם, שיכול אפילו לכלול איזו בריכה מחוממת ופרטית ישירות אל מול הכנרת. נו, לא מדהים? בסופו של דבר, כולנו חייבים איזשהו נופש טוב, אז אם אתם רוצים לתכנן אותו כמו שצריך ב-2020, אנחנו ממליצים לכם לסקור מגזינים של תיירות באינטרנט.

אגב, ישנם לא מעט מגזינים מעולים שדרכם אתם יכולים גם לרכוש דיל צימר אונליין וליהנות מהנחות כאלו ואחרות, לפעמים גם כל מיני פינוקים על חשבון הבית. תיהנו!