האם ניתן להפיק חתונת שטח באופן עצמאי?

מתחתנים בקרוב? חולמים על חתונת שטח בלתי נשכחת? במדריך הבא נציג את כל השלבים לצורך תכנון חתונת שטח – באופן עצמאי.

כך תפיקו חתונת שטח מושלמת – מבלי לקרוע את הכיס

בשנים האחרונות יותר זוגות בוחרים לקיים חתונת שטח, מתוך הבנה כי מדובר בחתונה מיוחדת אשר מאפשרת לתת דרור לדמיון וליצור יש מאין אירוע חתונה יוקרתי ומסקרן במיוחד. עם זאת, מדובר בתהליך לא פשוט אשר דורש סבלנות, יצירתיות וכן יצירת קשר עם ספקים מקצועיים אשר יאפשרו לכם להגשים את החלום בדמות חתונת שטח. במדריך זה נציג את השלבים לצורך יצירת חתונה מושלמת, מבלי לקרוע את הכיס. מוכנים? בואו נתחיל.

הגדרת תקציב ואיתור מקום

בשלב הראשון יש לבצע חשיבה מעמיקה אודות מסגרת התקציב שלכם, ולהקצות סכום מסוים לטובת הוצאות נוספות אשר עלולות לצוץ בתהליך הפקת החתונה. יש לקחת בחשבון כי התקציב צריך לכלול את השכרת השטח, וכן השכרת ציוד לאירועים. באמצעות השכרת ציוד הגברה כמו גם תאורה וקייטרינג תוכלו להפיק אירוע חלומי במינימום מאמץ. איתור המקום של האירוע חייב להיות נגיש לאורחים, ולכן בדקו היטב כי השטח ממוקם באזור בו ניתן להחנות וכן סלול שביל גישה. את השטח צריך לבחון גם מבחינת ההתאמה לעונה, וזאת בשל העובדה כי עונת החורף לדוגמא עשויה לגרום לכישלון של האירוע בעקבות גשם ורוחות. לכן, מומלץ לתכנן את החתונה שלכם בין מאי עד אוקטובר אשר נחשבים לחודשים אידיאלים לצורך תכנון חתונה.

חתונת שטח

עיצוב האירוע

חתונה יוקרתית בשטח ניתן להפיק באמצעות עיצוב יוקרתי אשר מאפשר לשלב בין תפאורת חוץ לבין אלמנטים דקורטיביים יוקרתיים בדמות נורות לדים, נרות וכן מיתוג אותו תוכלו להכין בעצמכם, לצורך חיסכון בעלויות. הכנות לחתונה כמו מיתוג באופן עצמאי ניתן לביצוע באמצעות אפליקציות אשר מאפשרות לכם להנפיק תוצרים יפהפיים לכבוד יום החתונה: שלט ברוכים הבאים, תפריט, בלונים מעוצבים וכן אלמנטים נוספים אשר יקפיצו את הנראות של האירוע ויהפכו אותו לבלתי נשכח. דרך מצוינת לשדרוג האירוע היא באמצעות הקמה של קיר מעוצב לצילומים, באמצעות פרחים או ראשי התיבות של שמכם. מדובר באביזר פשוט אך אפקטיבי לצורך יצירת צילומים של האורחים ושלכם מיום האירוע, אותם ניתן יהיה להעלות לרשתות החברתיות.

בחירה במפיק חתונות מנוסה

על מנת שתוכלו להקל על עצמכם בתהליך התכנון, מומלץ לאתר מפיק חתונות מנוסה אשר מתמחה בחתונות שטח. המפיק הוא זה שיהיה אמון על ההפקה, החל משלב איתור הספקים ועד ההקמה של תשתית האירוע והעיצוב. לסיכום, תכנון של אירוע שטח מהווה אתגר ממשי בעבור זוגות ולכן באמצעות יצירת קשר עם אנשי מקצוע וכן משרת אמון משלכם (חבר או חברה קרובים אשר יתפסו פיקוד) מהווה את הדרך הטובה ביותר לתכנן אירוע חתונה מושלם ובלתי נשכח.