6 סיבות טובות ללמוד במכללת ספיר

שוקלים ללמוד תואר אקדמי באחד מהמוסדות הרבים שמדינת ישראל מציעה? ובכן, אין ספק שיש בפניכם מגוון רחב ולפעמים ההיצע הגדול יכול להיות מבלבל, אפילו עד כדי קושי אמיתי לבחור מה ואיפה אנחנו רוצים ללמוד. לרוב, סטודנטים לעתיד מחפשים מוסד שגם יאפשר לימודים ברמה גבוהה, גם יציע חיי חברה סטודנטיאליים עשירים וגם יאפשר להתפרנס במהלך התואר. חשוב לדעת כי בהחלט ישנם מוסדות נהדרים כאלה ואחד מהם שבהחלט נמצא בראש הרשימה של המוסדות המומלצים בארץ הוא מכללת ספיר הממוקמת בכניסה לשדרות. הנה 6 סיבות טובות ללמוד דווקא שם.

תכניות לימודים מגוונות

אם אתם מחפשים אופציות מגוונות ללימודים של תארים אקדמאים, בהחלט כדאי להירשם ללימודים במכללת ספיר. אם תרצו להשתלב בתעשיית התקשורת וללמוד את מקצועות העיתונות תוכלו לבחור במסלול התקשורת המצוין, מי ששואף להיות עורך דין יוכל ללמוד משפטים באחת מהפקולטות המובילות בארץ של המכללה וגם מי שמעוניין ללמוד עבודה סוציאלית בהחלט יוכל לעשות זאת בצורה טובה בספיר. כמו כן אפשר ללמוד קולנוע, מנהל עסקים, משאבי אנוש, הפקה ויצירה ועוד.

המרצים הטובים בארץ

חשוב מאד לדעת כי למכללת ספיר יש את נבחרת המרצים הטובה ביותר היום. בכל תחום תמצאו את השמות המוכרים ביותר כמו ד"ר אריק טאיב המלמד פסיכולוגיה, שרון ניסים שמלמד במסלול הרדיו במחלקת תקשורת ועוד שמות מוכרים רבים. בהחלט דרך טובה לרכוש ידע מקצועי מהטובים ביותר בכל תחום.

6 סיבות טובות - ללמוד במכללת ספיר

אופציות רבות למגורים

יתרון משמעותי של לימודים בספיר זו האפשרות לגור במקומות בעלי אופי שונה ומגוון. מי שמעדיף את חווית המגורים בעיר יוכל לגור בשדרות שמציעה דיור זול במיוחד ומי שמעדיף חוויה קצת יותר תוססת יוכל בהחלט לגור דווקא בבאר שבע, ודווקא שם ניתן למצוא כמה פרויקטים מיוחדים למגורים. מי שמחפש אווירה קצת יותר שקטה יוכל לגור באחד מהקיבוצים או המושבים באזור כמו יכיני, מפלסים, נחל עוז, דורות או גבים. כך למעשה תוכלו לבחור איך הסביבה שלכם תראה וכנראה שגם תגורו בשכנות לעוד הרבה סטודנטים.

חיי חברה עשירים

חיי החברה הם חלק בלתי נפרד מחוויית הלימודים בספיר. מרבית הסטודנטים שמגיעים ללמוד במכללה חולקים תפיסות וסגנונות דומים וכך מתגבשות להן מדי שנה חבורות המאפשרות לימודים ובילויים משותפים.

מלגות ותכניות העשרה

בשל ריבוי הסטודנטים באזור, גופים רבים מציעים מלגות ותכניות העשרה לסטודנטים, מה שמקל בהחלט על האפשרות להתקיים במהלך הלימודים. מעבר לתכניות המוכרות כמו תכנית פר"ח, יש עוד עשרות ארגונים המציעים מלגות ותכניות התנדבות והעשרה לסטודנטים.

מקומות בילוי בשפע

לבסוף חשוב לדעת כי בשנים האחרונות נפתחו הרבה מאד מקומות בילוי בשל הביקוש הגדול של הסטודנטים. תוכלו למצוא הרבה פאבים מגניבים, מסעדות ובתי קפה בהם תוכלו להעביר את הזמן בכיף.

אין ספק כי מכללת ספיר הוא מוסד לימודי שמציע חוויה מלאה ושלמה ואנחנו בהחלט ממליצים ללמוד שם.