מתנות מפתיעות ומרגשות: באתר עותקים תמצאו כמה אופציות מקוריות במיוחד

מתנות הן משהו שאנו תמיד מתקשים לבחור. בין אם מדובר בהורה, בחבר או בעמית לעבודה, יש להשקיע מחשבה בבחירת המתנה. אך ישנו פקטור אחד חשוב שיש תמיד לזכור: הכוונה וההשקעה היא המשמעות הגדולה של המתנה. בחירת מתנה מרגשת הכוללת הקדשה או הדפסה אישית, תהיה בדרך כלל הבחירה המנצחת.

עולם ההדפסות- הפתרון המושלם והמרגש

בעבר היינו צריכים לחפש בנרות אחרי חנות המציעה הדפסת תמונות או הקדשות על גבי חולצות. כאן תמצאו את כל המתנות והחוויות למשפחה שיש באתר כמו מתנות בנימה האישית, של הדפסה מרגשת, אך האפשרויות רבות הרבה יותר מחולצות. הדפסה על בלוק עץ, זכוכית ואפילו אבני בזלת.

אפשרויות בלתי מוגבלות

אם אתם מחפשים מתנה ליום ההולדת של הבן, ליום הנישואים של חברים מהעבודה, אין צורך להכין את ספלי הקפה ולחשב בכובד ראש את כמות האותיות שייכנסו על הספל. עולם ההדפסות השתכלל ומציע הדפסת זיכרונות של ממש, על גבי כמעט כל חפץ או מוצר: בגדים, תיקים, סינרי בישול, אפילו פאזלים עם תמונה והקדשה. כך תוכלו להפתיע את היקרים לכם במתנה מקורית ומרגשת, ובאיכות שתישמר לזמן רב.

מתנת גיוס מושלמת

מעמד מרגש ומכונן כמו גיוס לצבא אינו עניין של מה בכך. התרגשות גדולה אוחזת את המשפחה כולה, ומתנה מתחום ההדפסה היא האולטימטיבית במקרה כזה. ניתן להדפיס את פניהם של בני המשפחה בתמונה אייקונית של זיכרון מתוק, על גבי סל הכביסה של המגויס או המגויסת הטריים (כולנו יודעים שהם יביטו בסל הזה לא מעט). כמו כן ניתן לבחור במצעים מגניבים עם הקדשה, או כוס תרמית עם תמונה של האחות הקטנה. כך נדע שלא משנה היכן הם נמצאים, הם מרגישים שאתם איתם. מתנה מרגשת לכל הדעות.

 

מתנות מפתיעות ומרגשות: באתר עותקים תמצאו כמה אופציות מקוריות במיוחד

 

מזכרת מחתונה בלתי נשכחת

אם לא מזמן התחתנתם וחשבתם כיצד לרגש את ההורים בתמונות מהחתונה, ישנן אפשרויות מקוריות יותר מאשר אלבום חתונה בנאלי. בעלות של לא יותר מ-100 שקלים, ניתן להדפיס תמונה על גבי בלוק קריסטל יוקרתי או בלוק עץ איכותי, שיאירו את החדר ויהפכו למוקד תשומת הלב בבית. כמו כן ניתן גם להדפיס תמונות על גבי אבני בזלת בגדלים שונים. אבן הבזלת כידוע נוצרת מאדמה געשית, מה שהופך אותה לבעלת מראה ייחודית ומעניק לה חיי נצח, כמו הזיכרונות אותם חלקתם עם המשפחה ביום המרגש בחייכם. כל אלו הן מתנות שלא ישאירו אף עין יבשה בחדר.

מתנות נהדרות ליום המשפחה

אם מתקרב ובא יום המשפחה ואתם מחפשים משהו שישמח את כל בני הבית, הדפסה של לוח שנה מדליק הכולל עשרות תמונות של הילדים, שלכם ושל כולכם יחד מתוך שלל חוויות משותפות- עשויה להיות החלטה מצוינת למתנה שכולם יאהבו. בחנויות הדפסה אינטרנטיות תוכלו לבחור את סדר התמונות ועיצובן, לבנות הדפס מעוצב בצורה מקוונת ולבחור את גודל הלוח המבוקש. מתנה זו שתלווה אתכם לאורך השנה יכולה להיות קליעה בול עבור כל בני המשפחה.

והיום בתפריט- סינר שלא תרצו להוריד

אם הגיע יום ההולדת של הבשלן או הבשלנית של המשפחה, ואתם חושבים כיצד להפתיע אותו (ומיקסר חדשני אינו בגבולות התקציב)- הדפסה עם הקדשה על סינר הבישול עשויה להיות הברקה של ממש. אז בין אם הם לא יוצאים מהמטבח, או דווקא מתנה שהיא עקיצה לזה שלא מבשל מספיק, המתנה הומוריסטית, משעשעת ותעלה חיוך על פני כל מי שיקבל אותה.