טיול בתאילנד: הישראלים ממשיכים לטוס!

אם אתם חיים על הפלנטה אתם בוודאי כבר יודעים שקורונה אינה רק בירה שהולכת נהדר עם לימון, אלא גם וירוס שמשגע את כל העולם, ויש שיאמרו שהוציא משפיות לא מעט מאתנו, ולא באמת בשל סיבה מוצדקת. מכאן שאם תכננתם להעביר את חופשת הפסח בתאילנד או סתם לנשום קצת אוויר אקזוטי בין פורים לפסח, הרי שאל תמהרו להוריד את תאילנד מהתוכנית, ולו כי היא אחת מהמדינות שבהן אחוזי ההדבקה נחשבים נמוכים ומנגד היא מציעה את האופציה האידאלית בכדי לשכוח מבעיות ופשוט ליהנות – ואת זה כידוע היא יודעת לעשות על הצד הטוב ביותר.

מסננים וטסים לנפוש

אז נכון שמכל עבר ניתן לשמוע על ישראלים שמבטלים נסיעות, אך המציאות היא שהישראלי הממוצע אינו ממהר לוותר על הנאות החיים ועל כן ישראלים רבים ממשיכים לטוס לתאילנד וחוזרים עם טעם של עוד. אז נכון שכיום כבר לא טסים לכל היעדים, אך פה מדובר ביתרון יחסי, מדובר בכלי שמאפשר לסנן ולהתמקד. כך למשל את שלל האיים המרהיבים הישראלים (ושלל תיירים מכל העולם) ממשיכים לפקוד – ללא מסכות וכן עם בגד ים וחיוך שלא יורד מהפנים.

קצת פרופורציות

כשמגיעים לחופים הפסטורליים והלא נגמרים של תאילנד, אלו שמציעים מים תכולים ויערות עבותים במרחק נגיעה, הרבה יותר קל להחזיק ביד אגוז קוקוס ולהיכנס לפרופורציות, אך כל עוד אנשים נמצאים בארץ הרבה יותר "נוח" להיצמד למסך ולחוש בבהלה, ופה אנו באים לומר שאם אתם עומדים לטוס לתאילנד ניצבים בפניכם שני יתרונות מהותיים, ואף דווקא כיום במצב הנוכחי. במה מדובר? ובכן ראשית כיום הכרטיסים הרבה יותר זולים, כך שאתם מוזמנים להיות "ישראלים טובים" (לדפוק את המערכת) – גם לטוס ליעד מדהים וגם לשלם הרבה פחות.

טיול בתאילנד- הישראלים ממשיכים לטוס

 שני יתרונות משלימים

ציינו יתרון אחד ואילו עתה נעבור ליתרון השני: מצד אחד לא חסרים בתאילנד יעדים מרוחקים שבהם העומס של התיירים אינו מורגש, אך מצד שני אם אתם מבקשים להגיע ליעדים שנחשבים מתויירים, זוהי הזדמנות גם לבקר בהם וגם ליהנות מפחות עומס. נשמע טוב? ובכן ישנו יתרון נוסף והוא שאם באמת הקורונה "עומדת להשתלט על העולם", אז לפחות תמשיכו בשלכם ותיהנו, וכאן נזכיר את הנתונים המדעיים שמצביעים על כך שברוב המקרים הווירוס כלל אינו מורגש ואינו מוביל לתסביכים חמורים.

שנעשה מעט סדר?!

שנעשה לכם מעט סדר? אז כן הקורונה כבר פה, וגם בארץ, ושלל ישראלים נמצאים בפאניקה ומבטלים טיסות על ימין ועל שמאל, אך אתם מוזמנים להכיר באפקט העדר ולקבל החלטה מושכלת. מכאן שאם מבקשים להגיע לאחד מהיעדים היותר מרתקים ומרהיבים, בהחלט אל תורידו את תאילנד מסדר היום. מה כן? תבדקו לאלו יעדים שווה ובטוח להגיע כיום ואלו יעדים מוטב להשאיר לשנה הבאה. התנהלות מושכלת (ולא מבוהלת) זה כל מה שנחוץ!