מתנות אונליין: האם זה משתלם ולמה כדאי לשים לב?

אתם לא צרכים לקנות כלום וכבר מילאתם את רשימת הווישליסט עם שלל פריטים? ובכן אינכם לבד ולא, אתם לא מופרעים, אלא פשוט אנשים שפויים שחיים בתקופה שבה קשה להישאר אדישים למראה נייד עזוב בפינת השולחן, ועל כן אם בדיוק קבוצת וואטסאפ כזו או אחרת אינה פעילה, ואם כבר ביקרתם בפייסבוק ובאינסטגרם, בהחלט הגיוני להיכנס לאתר הקניות האהוב עליכם ולבדוק אלו מבצעים שווים קיימים.

חוסכים המון

כאשר רוכשים באופן מקוון, בעצם רוכשים מחנות שאינה משלמת חשמל, שכירות, שכר למוכרים וכדומה, ועל כן מראש המחירים יותר נמוכים. במקביל, רכישה מקוונת מאפשרת לחסוך – לנצל מבצעים, קופונים ושלל אפליקציות שמאפשרות להשוות מחירים. כך למשל באתר ההשוואות הגדול מיי ליסט ניתן לערוך השוואת מחירים מסודרת ואמינה בתוך כמה דקות, וזאת מבלי לבקר פיזית בכמה חנויות – מבלי לחפש בכול פעם חנייה ומבלי לתרץ למוכר שתבואו ביום אחר. מכאן שניתן לערוך השוואה מסודרת מהספה, וכמובן לבחור בשנייה באופציה הרצויה.

רכישה שקולה

אז לא, אנו לא באים לומר שזה טוב לרכוש און ליין ללא הכרה, אך כיוון שרכישה מקוונת כה פשוטה ונוחה, רק ראוי לנצלה, וכל עוד ממלאים את רשימת המשאלות, אתם נוהגים בזהירות ראויה – מדובר באחת הדרכים הכי נכונות לחשוב פעמיים לפני שרוכשים, וזהו רק יתרון אחד מיני רבים. אז אלו עוד סיבות מושכות לרכוש באופן מקוון? להלן כמה כיוונים שלא בטוח שלקחתם בחשבון:

מתנות אונליין

לא עוד מוכרת מעיקה

מכירים שמגיעים לחנות, מודדים ואז מרגישים את העיניים של המוכרת בגב? ובכן בעת רכישה מקוונת המוכרת לא תשכנע אתכם שהמידה הקטנה ממש מחמיאה, ולא תגרום לכם להרגיש שלאחר שהיא עזרה במשך רבע שעה עתה אתם חייבים לסגור עסקה. בנוסף, אם כבר ציינו את רשימת הווישליסט, נציין שהרבה פעמים היא מסייעת לחסוך – עונה על הצורך הפסיכולוגי ליהנות מרכישה, אך מבלי להשלים את התהליך, כי אם נודה באמת, לרוב פשוט כיף להוסיף פריטים לעגלה הווירטואלית.

רק רציתי חולצה ויצאתי עם 4 שקיות

מכירים שמבקשים לרכוש משהו אחד ועל הדרך מוציאים כסף בכול דרך אפשרית, ולו כי היה צריך למלא דלק, לקנות כוס קפה (ועוגה בצד), לבקר בחנות החדשה, לקנות לילד משהו קטן (כי הבהיר היטב שלא פר שהוא לא יקבל דבר), לשלם על החנייה וכדומה? מכאן שגם אם התחלתם את הרכישה ממוקדים, על הדרך קשה להימנע מהוצאות משלימות – סיטואציה שאינה מפתיעה בעת רכישה מהנייד/מחשב.

אין שאלה!

אז כן, בהחלט שווה לרכוש און ליין, ובעיקר אם מנצלים אפליקציות שמסייעות לשים לב להנחות ולהשוות מחירים. כמו כן, אם יודעים לאתר קופונים ותאריכים של חגי קניות, בכלל מרוויחים. רק שימו לב מהי האיכות, האם קיימים דמי משלוח, מהן הביקורות ומתי הכי מומלץ לרכוש כל דבר – רכישה חסכונית ומהנה!