הכנות לחתונה: 5 טיפים שיעשו לכם סדר

חתונה היא אירוע משמח, זה נכון. אבל לצד ההתרגשות יש לא מעט דברים לארגן כדי להפיק את האירוע המושלם. ההיצע הרחב של אולמות האירועים והספקים בהחלט עשוי להיות מבלבל, ולכן ריכזנו 5 טיפים חיוניים שיסייעו לכם לארגן את החתונה באופן המיטבי.

1 – כל המידע זמין אונליין

רגע לפני שאתם טובעים בתוך שלל הצעות מספקים, ושניה לפני שאתם סוגרים עסקאות, חשוב לזכור שכל המידע זמין בעבורכם באינטרנט. עד כמה זמין? ובכן, תוכלו לברר מחירי מנות ועלויות ספקים באמצעות הרשת, ואף דרך קבוצות פייסבוק ייעודיות בתחום.

כמו כן, ניתן למצוא מגוון רחב של דרכים לחסוך בהוצאות האירוע, לקרוא ביקורות על אולמות וגני אירועים ולמעשה למצוא את כל המידע הנחוץ לכם. כדי להישאר מפוקסים, כדאי לתכנן את החיפוש האינטרנטי מבעוד מועד, ולו כדי שתוכלו לשמור את כל הטיפים החשובים של הזוגות המאורסים.

פה נעצור לציין שחיפוש ייעודי בגוגל יעלה תוצאות ממוקדות, גם אם מדובר בפרטים הקטנים, למשל, אם תעדיפו לשכור רכב ליום החתונה, תוכלו למצוא באתר הבא את כל המידע הנחוץ לכם בנושא. אם תרצו לארגן אטרקציות ייחודיות, יש לא מעט אתרים שיעניקו לכם השראה ורעיונות נהדרים.

2 – סדר וארגון – המפתח לחתונה המוצלחת

כדי שהאירוע יהיה מוצלח, הדברים יתבצעו בזמן ותוכלו להמשיך בשגרת חייכם גם במהלך תקופת האירוסין, חשוב לשמור על סדר וארגון. כדאי להכין מראש צ'קליסט לארגון החתונה, בין אם זה באמצעות קובץ אקסל ובין אם במחברת ייעודית. כתבו כל משימה וכל דבר, לרבות מספרי טלפון וסיכומי שיחות עם ספקים. כשכל המידע מרוכז במקום אחד, הרבה יותר קל לארגן את האירוע על הצד הטוב ביותר.

הכנות לחתונה

3 – לא חייבים להשתגע באירועים הנלווים לחתונה

חתונה היא בין כה וכה אירוע מלחיץ ומרגש, וכדי לא להעמיס על עצמכם, מוטב לחגוג את האירועים הנלווים באופן מצומצם, בין אם זו מסיבת הרווקות, אירוע החינה או אפילו שבת חתן. תוכלו להפיק אירוע בבית, או לחלופין במסעדה, לופט או כל מקום ייעודי, תוך הזמנת האורחים החשובים והקרובים אליכם ביותר. כמו כן, כדאי לאפשר לחברים ולבני משפחה לסייע לכם בארגון. לכם יש לא מעט דברים לארגן, ואם ניתן לקבל סיוע – מה טוב.

4 – לא למהר לסגור עם ספקים

מצאתם צלם מקצועי שהתחברתם אליו? קיבלתם המלצה על דיג'יי מצוין? ובכן, זה נהדר, ועם זאת – אל תמהרו לסגור. לפני חתימת החוזה כדאי לוודא שאותו ספק אכן יספק לכם את השירות בהתאם לדרישתכם, כשכדאי לבצע השוואת מחירים, לקרוא את החוזה בעיון רב ולערוך שיחת תיאום ציפיות.

5 – עלי אקספרס, שלום!

לא מעט זוגות מאורסים בוחרים להיעזר בפריטים שנמכרים בעלי אקספרס לשלל אלמנטים באירוע, החל מהזמנות, דרך מתנות לאורחים ועד לעיצוב האולם. שנדגים? עמדת שזירת פרחים תעלה לכם החל מ1,500 ₪, כשהיתרונות הם ברורים: העמדה מאוישת ומדובר בפרחים אמיתיים. לעומת זאת, אם תזמינו פרחי משי מהאינטרנט, קצת קשתות, מסרקיות וסיכות, תוכלו לסדר עמדת שזירה בפחות מ500 שקלים. מה עדיף? תלוי בכם, אבל טוב לדעת שיש חלופה זולה יותר.

 

זה נכון, לא פשוט לארגן חתונה, ולעיתים זו משימה מאוד מאתגרת. עם זאת, אם תשמרו על סדר וארגון, תבצעו מחקר מקיף ברשת, תעברו היטב על החוזים מול הספקים ותמצאו דרכים להוזיל עלויות – אין ספק שגם אתם תצלחו את התהליך ותגיעו ליום החתונה רגועים (כמה שניתן) ומאושרים. שיהיה במזל!