מארגנים אירוע: כך תחסכו בעלויות

מי שאי פעם ארגן אירוע בחייו, יודע שהעלויות עשויות להיות גבוהות במיוחד, ולא תמיד מחזירים את ההשקעה. לכן, רבים מבקשם למצוא דרכים מקוריות לחסוך בעלויות האירוע מבלי לגרוע מאיכות החגיגה. אבל איך עושים זאת? ריכזנו בעבורכם כמה הצעות נהדרות. לגזור ולשמור!

הזמנות אונליין

בעולם מתקדם כמו שלנו, ניתן לרכוש את המוצרים האידיאליים ביותר לאירוע מחו"ל, החל מקישוטים, דרך פריטי לבוש, מוצרי אווירה, אלמנטים דקורטיביים לעיצוב החלל ועד למתנות לאורחים. הזמינו ציוד דרך עליאקספרס בעברית, כך תוכלו למצוא פריטים שמתאימים לתקציב שלכם ולחסוך בעלויות האירוע. אגב, תופתעו לגלות אילו פריטים נהדרים תוכלו למצוא ברשת, ובמיוחד עבור מסיבות קונספט ואירועים גדולים כמו חתונות, בריתות וכו'.

מי אמר שחייבים לוקיישן יקר?

למרות שחגיגה גדולה הפכה לטרנד, בהחלט ניתן לארגן אירוע בלוקיישנים לא יקרים, החל מאירועי החתונה ועד לימי הולדת. שנדגים? ימי הולדת ניתן לחגוג בפארק השכונתי, בפארק הירקון או אפילו בגן הלאומי של רמת גן. מדובר באזורים גדולים ומרהיבים, שיכולים להיות לוקיישן נהדר לחגיגה מסוג זה. מלבד זאת, לצד אירוע החתונה למשל, יש לא מעט אירועים נוספים כמו אירוע החינה, שבת חתן, מסיבת רווקות ועוד. במקום לארגן את האירועים הללו באולם, וילה או בחלל שכור, תוכלו לקיים את האירוע בבית או בחצר, ובכך לחסוך בעלויות באופן ניכר.

לחסוך בעלויות האירוע

סננו ספקים

אם מדובר באירוע גדול שמתקיים באולם אירועים, אתם וודאי זקוקים ללא מעט ספקים, החל מצלם, דרך דיג'יי ועד לאטרקציות עבור האורחים. ובכן, חשבו היטב אילו ספקים באמת נחוצים לכם, ומהו התקציב שאתם מוכנים להשקיע עבור כל ספק. למשל, חבילת צילום חתונה עולה בממוצע 10,000-12,000 ₪, כשבמסגרת החבילה תקבלו צילומי סטילס, ווידאו, אלבומים ותמונות מוגדלות. אם תבקשו לוותר על האלבומים והתמונות המוגדלות, או לחלופין, תבקשו שיגיע רק צלם אחד – תוכלו לחסוך בעלויות ולקבל הצעת מחיר זולה יותר.

נסו להבין אילו שירותים נחוצים לכם, ואילו פחות. כמו כן, קבלו החלטה מושכלת בנוגע לספקים שעל שירותיהם תיאלצו לוותר. ככל שתיצמדו לתקציב שלכם, כך הסיכוי לכסות את האירוע יהיה גבוה יותר.

טיפ: ניתן לשכור את שירותיהם של ספקים בתחילת דרכם, ולו כי המחירים עשויים להיות זולים יותר מהרגיל (או לחלופין לשכור את שירותיו של עסק חדש וליהנות ממחירי השקה).

 

תכנון אירוע טומן בחובו לא מעט, ולצד כל הארגונים ישנן הוצאות רבות. בהחלט ניתן לחסוך בעלויות, לצמצם את ההוצאות ולקיים אירוע בתקציב הגיוני. אין צורך לשלם הון תועפות על אירועים, ולו כי כיום קיימות חלופות נהדרות. מזל טוב!